Uudo Sepp avalikustas põhjuse, miks tema ja plaadifirma teed lahku läksid: võtsin otsuse vastu, et tõmmata karjäär tööle

 (37)
Eesti Laul 2020 2.poolfinaal
Eesti Laul 2020 2.poolfinaal Foto: Karli Saul

Veebruari alguses üllatas mitmeid muusikasõpru uudis, et superstaarisaate võitja Uudo Sepp ja rahvusvaheline plaadifirma Universal Music on lõpetanud koostöö. Nüüd avalikustas Eesti Laulu finaali pääsenud artist, mis siis tegelikult kahe osapoole vahel juhtus.

"Plaat sai valmis ja oligi vaja edasist rännakut. Mulle meeldib ise asjadega hästi palju tegeleda ja sellepärast võtsin otsuse vastu, et tõmmata karjäär tööle," selgitas Uudo, kes teeb nüüd põhiliselt koostööd Andrei Zevakiniga.

Ta lisas, et Universal oli temaga alati arvestav ning vastu tahtmist ta midagi tegema ei pidanud. "Eks ta oli selline periood, kui mind pärast superstaarisaadet külma vette visati ja ma isegi ei teadnud, mis ma täpselt tahtsin," kirjeldas Uudo.

Eesti Laulu jaoks loo kirjutanud Andrei oli Uudo jaoks ilmutus. "Ma sain teada, mida ma tahan teha ja seda on edaspidi ka minu muusikas kuulda," ütles ta.

Artikkel refereeritud Menust.