Uue põlvkonna Brainstorm ehk Läti indie-rocki bänd Carnival Youth esineb tänavusel Kaparockil!


4. juunil Kohilas toimuv festival Kaparock tegi teatavaks esimese esineja, kelleks on käesoleva aasta alguses Euroopa olulisimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag European Border Breakers auhinna võitnud Läti indie-rock bänd Carnival Youth.

Täna ilmus bändi uus singel, mis kannab nime "Connection Lost". Värske lugu pärineb bändi teiselt stuudioalbumilt, mis näeb ilmavalgust 1. aprillil ja kannab nime Propeller.

Carnival Youthi on nimetatud uue põlvkonna Brainstormiks, sest bändis musitseerivad Eurovisionil ilma teinud Renārs Kaupersi pojad Edgars ja Emīls.

2012. aastal loodud bändi muusika on kõlanud paljude riikide raadiojaamades. Nende esimeselt stuudioalbumilt sai Eestimaal enimtuntuks lugu Never Have Enough, mida mängisid ka Briti raadiojaamad XFM ja BBC 6 Music. Bänd on tuuritanud lisaks Baltimaadele ka Saksamaal, Hollandis, Inglismaal, Šveitsis, Ungaris ja Poolas, esinedes muuhulgas festivalidel Positivus, Sziget, The Great Escape ja Reeperbahn ning legendaarses Londoni kontsertpaigas KOKO.

Kaparock teeb ülejäänud esinejad teatavaks esmaspäeval 4. aprillil. Samal päeval käivitub ka festivalipiletite eelmüük.