Uuel kujul ja vormis, ent tuttavalt hea: legendaarne ööklubi BonBon avatakse taas!

 (3)
Uuel kujul ja vormis, ent tuttavalt hea: legendaarne ööklubi BonBon avatakse taas!
Foto: Paul Meiesaar

3. mai hilisõhtul avatakse uues kuues ja vormis kuue aasta järel Tallinna legendaarne ööelumeka BonBon. Klubi hakkab toimima aadressil Vana-Posti 8 ööteatrina, kus nädala sees saab näha stand-up etteasteid ja monoteatrit ning nädalavahetustel täidavad lava meelamad esitlused, et tuua vürtsi jahtunud pealinna ööellu taas.

Klubi taasloomise taga on soov pakkuda meelelisi elamusi. "Me ei rahuldu sellega, milliseks on kujunenud Tallinna ööelu. Me tahame muuta paradigmat. Olgu uus BonBon unetute ja rahutute hinged päralt, kes tahavad mõnusas suminas saada osa suurepärasest burlesque etendusest, vaimustuda pole dance’i koreograafia ja akrobaatika unikaalsest kooslusest, elada kaasa stand up performace’ile ja tunda erootiliste tantsijate poolt lavalt evivat pinget," on klubi taasloojad sõnastanud oma missiooni.

Juba enne, kui reklaamigi tegema jõuti hakata, müüdi avaõhtu lauad välja. Programmis on Diva Avari Detroitist, kes juba hiilgeaegadest klubikülastajate lemmik, BonBon Lingerie esitleb avaõhtul sensuaalset pesu ja silmailu pakuvad veel Ingmar Jõela tantsutrupp, kostümeeritud karakterid, burlesk ja erootiline tants, mis seab lati kõrgele ka kõigiks järgmisteks sumedateks nädalavahetuse öödeks.

Millised olid BonBoni peod, millest räägiti alati veel nädalaid? Need kaadrid annavad aimdust:

Rannap Roostevaba maailm