VÄÄRT PIDU | Daniel Levi ja Sander Mölder annavad täna oma esimese ühise kontserdi


VÄÄRT PIDU | Daniel Levi ja Sander Mölder annavad täna oma esimese ühise kontserdi
Kris Süld

Täna õhtul annavad Daniel Levi ja Sander Mölder Salme Kultuurikeskuses esimese ühise kontserdi, kus tulevad esmakordselt ettekandmisele ka nende värsked singlid “High Roads” ja “Hazelnut”. Bändidel on selleks õhtuks eraldi ette valmistatud eriline ühine kava ning lisaks neile astuvad õhtu edenedes lavale ka külalised ning õhtu jätkub peoga, kus mängivad plaate populaarse üritustesarja TIKS DJ’d.

Sander Mölderi sõnul oli neil soov koos muusikat luua juba mõnda aega. “Saime korra isegi stuudios kokku, aga siis veel kuidagi polnud vist õige hetk. Nüüd, kui Daniel tuli väga konkreetse "High Roads" demoga, siis see kohe kõnetas mind ja polnudki rohkem mingit küsimust,” kommenteeris Mölder koostöö algust, lisades, et sama loomingulise energia ja inertsi pealt valmis üheskoos ka teine lugu “Hazelnut”, mille Siim Avango poolt mängitud bassigruuvid on juba paljudele pähe kummitama jäänud.

“Oleme väga põnevil, et oma uut muusikat publikule mängida, tunnen, et bändiga live esitus annab neile lugudele täiesti teise tasandi. Lisaks pole me varem sellises formaadis ühiskontserti teinud, see saab olema äge eksperiment ning luban, et meil on ka mõningaid üllatusi varuks ja kutsume ka ehk veel mõne sõbra lavale,” jagab Daniel kontserdi tagamaid.

Uksed avatakse kl 22:00.

Piletid on eelmüügis Ticketeri kodulehel ja sündmus Facebookis.

Seotud lood: