VAATA | "Eesti tänab kangelasi" – president Kersti Kaljulaid ja kümned muusikud teevad kummarduse eesliinile

 (117)

Delfi on koostöös Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi ning kümnete muusikutega koondanud jõu ja oma siirad tänusõnad ühte videokontsertpöördumisse, et tänada kõiki neid tänaseid kangelasi, kes ei saa mugavalt kodus diivanil telekat vaadata ega köögilaua taga oma tööd teha, vaid seisavad iga päev riskides hea selle eest, et moel või teisel kaitsta meie tervist. Vähim, mis sina nende tänamiseks teha saad, on püsida kodus ja nautida hoopis head Eesti muusikat.

Muusikute ühine tänuvideokontsert "Eesti tänab kangelasi“ algab president Kersti Kaljulaidi pöördumise ja tänusõnadega.

Videokontserdil löövad kaasa Mikk Tammepõld, Gerli Padar, Lotte, Ivo Linna, Chalice, Eliis Pärna, Tarvo Valm ja Liis Mäesalu, Stefan, Rein Rannap, Ott Lepland, Karl-Erik Taukar, Gram-Of-Fun (Kristel Aaslaid), Erki ja Anna Pärnoja, Grete Paia, Robert Linna, Liisi Koikson, Trad.Attack!, Jaanus Saago (Revals), Kadri Voorand, Raul Ojamaa (Miljardid), Valter Soosalu ja Iiris.

Seotud lood:

Arstid, päästetöötajad, politsei, piirivalve, poemüüjad, toidukullerid, vabatahtlikud ja paljud teised on meie tänased kangelased. Selle nimel, et kogu eesti rahvas nende tööd ja panusele mõtleks, teemegi neile pühendatud ühiskontserti „Eesti tänab kangelasi“.

Kutsume üles ka vastu panema kiusatusele minna asjatult kodust välja ja meeles pidama tähtsaimat - PALUN, PÜSI KODUS! See on vähim, mida sina isiklikult kangelaste, kõigi kaasmaalaste, oma lähedaste ja kriisi kiire möödumise heaks teha saad.

Täname kõiki osalenuid ja ka neid, kes tehnilisel põhjusel osaleda ei saanud, ent olnuks valmis kaasa lööma.

Kallid muusikud, kes te sooviksite midagi ägedat teha fännide rõõmuks või mõnel üllal eesmärgil, võite endast märku anda heili.teder@ekspressmeedia.ee.

Jäi väheks? Vaata ka: ERSO, Mick Pedaja ning väike hiiglane Grete andsid ka oma kauni panuse

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!