VAATA ja MEENUTA: Õllesummer avalikustas tänavuse festivali järelfilmi

Järgmise aasta piletid juba müügil!

Õllesummer Festival teatas, et suvine suursündmus toimub taas, 5.-8. juulil Tallinna Lauluväljakul ning paiskas müüki ka esimesed soodushinnaga piletid.

Legendaarne Baltimaade ja paljude muusikasõprade jaoks suve suursündmus Õllesummer Festival toimub 24. korda ning esineb üle 100 kohaliku artisti.

Festival lubab ka sel suvel suurepäraseid artiste! Eelmisel aastal esines legendaarne The Prodigy ja Briti popstaar John Newman, varasemalt on esinenud Pet Shop Boys, Moby, Franz Ferdinand, Calvin Harris, Placebo, Mika, the Cardigans, Scissor Sisters, Manic Street Preachers, Bastille, Hurts, Alphaville jpt.

Peakorraldaja Marje Hansar lubab, et selle aasta festival ei jää sugugi alla eelmisel aastal toimunud suve suurpeole: “Räägime hetkel bändidega aktiivselt läbi ja klapitame kuupäevasid tuurikavadega paika. Esimesed välisartistide nimed avalikustame uuel aastal.”

9. detsembrist 9. jaanuarini maksab iga festivalipäeva üksikpilet 12 eurot, 9. jaanuarist maksab päevapilet 15 eurot, festivalieelsel perioodil piletihind muutub. Päevapileti soodushind lastele/pensionäridele on alates 9. detsembrist 9. jaanuarini 9 eurot. Passi hind on alates 9. detsembrist kuni 9. jaanuarini 29 eurot, 9. jaanuarist maksab pass 35 eurot. Piletid on saadaval Piletilevis!

Seotud lood:

Õllesummer Festivali päevapilet tagab sissepääsu Tallinna Lauluväljaku alale vabalt valitud päeval 5.-8. juulil. Festivaliala on avatud iga päev ajavahemikus 17.00 kuni 01.00.

Vaata möödunud Õllesummeri värsket järelfilmi!