VAATA | Lady Gaga, Rolling Stones, Billie Eillish ning paljud staarid ja muusikud liitsid jõud meedikute toetuseks võimsal kodukontserdil!

 (1)
112 maailmastaari koos!

Paul McCartney, Adam Lambert, Billie Eilish, Elton John, The Rolling Stones, Jennifer Lopez, Stevie Wonder, The Killers, Annie Lennox, Taylor Swift ja paljud teised astusid üles Eesti aja järgi laupäeva õhtul oma kodudes meedikute toetuseks. Lady Gaga ellukutsutud megakontserti eesmärk oli tänada kõiki maailma tervishoiutöötajaid nende panuse eest võitluses pandeemia vastu ning ühtlasi üleskutse toetada maailma terviseorganisatsiooni WHO solidaarsusfondi ja meenutada: püsige kodus.

Sajad artistid, kümned viodeopöördumised meedikutelt ja neid sisse juhatamas veel kuulsamad tuntud inimesed, on tegu kriisiaja kahtlemata suurima projektiga, mille telekanal ABC eile õhtul eetrisse lasi ja mida nüüd siinsamas järele vaadata saad.

Kui televaatajad said Ameerikas näha vaid osakesest, siis sinu ees on täispikkuses veebiversioon, mis mõnusa meeleolu kaunile päevale luua aitab ja paneb mõtlema neile, kes sugugi kodus mõnuleda ei saa.

Meenuta ka Delfi projekti "Eesti tänab kangelasi":