VAATA: Shanon sai valmis uue video! Peaosas „Eksinud hing“ Taavi Immato

 (5)

Ansambel Shanon avaldas uue muusikavideo loole pealkirjaga „Eksinud hing“. Lugu pärineb bändi teiselt albumilt „Tuhat ja üks ööd“.

Eesti üks tuntumaid rokkansambleid Shanon salvestas septembris järjekordse muusikavideo. Pärast pikka järeltöötlusperioodi on video lõpuks valmis saanud ning fännide rõõmuks avalikkuse ette jõudnud.

„Tegemist on meil juba seitsmenda muusikavideoga,“ kommenteeris saavutust bändi laulja ja kitarrist Taavi Immato. „Kuna loo pealkiri on „Eksinud hing“, siis video räägibki inimese eksirännakutest, sisemise mina otsimisest, aja kulgemisest ning piltlikult koju naasmisest. Eks igaüks leiab videost mõtteainet vastavalt oma kogemustele ning ellusuhtumisele,“ lisas Taavi.

Videovõtted toimusid Tallinnas Nõmmel ning Keila-Joa lähistel.

Ansambel Shanon viljeleb enda sõnul eestikeelset, meloodilist ning raadiosõbralikku pop-rokki. Kuue tegutsemisaasta jooksul on kokku antud üle 200 kontserdi nii Eestis, Soomes kui ka Ukrainas. Bändi edu tõendavad nii mitmed muusikaauhinnad kui ka raadioedetabelites aasta-aastalt kõlanud hitt-singlid „Jäätunud jäljed“, „Tuhat ja üks ööd“, „Üksinda“, „Libahunt“ ja „Draama“.