VAATA: Silmad pärani kinni! Tenfold Rabbit vahetas bändiliikmeid ja üllitas uue futu musavideo

 (3)
Lisatud kontserdiajad!

Hetkel Itaalias tuuril olev Tenfold Rabbit avaldas uue video värskele singlile "Eyes Wide Shut". Video koosneb stuudiokaadritest ja bändi fännide poolt saadetud materjalist, mis on filmitud rohkem kui kahekümnes eri paigas üle maailma nagu New York, Nepaal, Kaplinn, London, Mali ja mujalgi. Võimas!

"Video "Eyes Wide Shut" räägib tehnoloogiast sõltuvast ühiskonnast, kus inimlik kontakt asendub üha enam virtuaalsega," selgitab solist Andres Kõpper liikuva pildirea tagamaid.

Ühtlasi on bändil teadaanne koosseisu muudatustest, mille tulemusel on algkoosseisust alles jäänud vaid bassimees Meelik Samel ning solist Andres Kõpper. Rain Parve asemel näeb kitarril nüüd Jaan Jaagot ning Martin Petermanni asemel taob trumme Oliver Rõõmus.

Seotud lood:

"Kollektiivi muutus, millele järgnes tihe prooviperiood, on meid viinud uue muusikalise suunani, milles varasemad folgi mõjutused on asendunud elektrooniliste elementidega," kirjeldab Kõpper bändi muusikalist trajektoori.

"Eyes Wide Shuti" lüürika on kirjutanud Andres Kõpper, muusika ja video idee autoriks on terve bänd. Tenfold Rabbiti Itaalia tuuri järgsed esinemised Eestis toimuvad Tallinn Music Weeki raames:

28.märtsil kell 15:30 Delfi.ee veebiülekanne
                  kell 20:00 Rock Cafes
29.märtsil kell 18:00 Restoranis Cha Dao

Rannap Roostevaba maailm