VAATA TAAS | Heategevuskontsert "Tänukõne kiirabile" koos Chalice'i, Henrik Kalmeti ning Ivo Linna ja Antti Kammistega


TEE TÄNUKÕNE KIIRABILE JA AITA KINKIDA ELUPÄÄSTJATELE VÄIKE PUHKUS PÄRAST SUURT TÖÖD! Neljapäeva õhtul korraldasid Lions, Delfi ja RGB ühiselt heategevuskontserdi, kus astuvad üles Jarek "Chalice" Kasar, Henrik Kalmet ning Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Liidame tänu ja kiidame meie kiirabi nende pühendumise, kiiruse ja töökuse eest eriolukorras. Austame neid, kes on kõik need päevad väljas ning aitavad viiruselevikut takistada, andes inimestele abi, vaatamata sellele, et tihtilugu ei jõua kiirabitöötajad oma perede ja lähedaste juurde.

Kutsume üles tegema TÄNUKÕNE KIIRABILE helistades annetustelefoninumbritele.

Järgmisel neljapäeval toimub antud kampaania raames heategevuskontsert RGB stuudiost. Kampaaniasse panustavad oma muheda muusikaga Jarek Kasari "Chalice ning Ivo Linna ja Antti Kammiste. Lisaks teeb nalja Henrik Kalmet.

Kogutud annetuste eest kingime eriolukorras “eesliinil” töötanud kiirabitöötajatele midagi, millest nad on ilmselt iga päev unistanud – puhkusest mõnes Eesti looduskaunis kohas, kui ärevad ajad on stabiliseerunud. Samuti saab heategevuskampaania sotsiaalmeedia kanalites kirjutada omapoolsed tänusõnad meie kiirabitöötajatele, mille toimetame neile kõigile kohale. Täname kiirabitöötajaid nende panuse ja teenistuse eest!