VAATA UUESTI | "Armastus võidab kõik" kontsert Kadri Voorandi saunastuudiost

 (2)

29. aprillil kell 20 andis Kadri Voorand otseülekandes kontserdi oma hubasest saunastuudiost. Muusikaline rännak kannab pealkirja "Armastus võidab kõik" ning tingituna hetkeolukorrast musitseerib Voorand kahekesi oma klaveriga.

"Lühikontserdil keskendun rohkem unistavalt ballaadidele armastusest, millest muust", sõnab Voorand.

Kontsert kuulub Rakvere Kultuurikeskuse veebikontsertide sarja "Elu pärast..." ning kontserdile on võimalik soetada vabatahtlik pilet, mille tulu läheb Kadri Voorandi tegemiste toetuseks. Ülesastumist oli võimalik jälgida Delfi Facebooki vahendusel, Rakvere kultuurikeskuse Facebooki lehelt ja siinsamas.

Vabatahtliku pileti kontserdile 29.04.2020 saad soetada SIIT

Voorandil on aga varuks veel üllatusi. Nii on peale kolmapäevast kontserti oodata juba suuremat ülesastumist rahvusvahelisel areenil, mil üles astub maailmas ringi tuuritanud ning värskelt Aasta Jazzansambliks 2020 kuulutatud Voorandi duo Mihkel Mälgandiga. "Sellest suurest sündmusest on võimalik osa saada ka kõikidel eestlastel, sestap tasub uudistel silma peal hoida ka lähemas tulevikus", sõnab Kadri Voorand.

Voorand on karantiini päevil olnud tegus. Näiteks on muusik lisaks muudele asjatoimetustele üles seadnud profiili keskkonnas nimega Patreon, kus talendile on võimalik patrooniks hakata. "Neil keerulistel aegadel pean eriti oluliseks veeta mõnusalt aega enda mõtetes, fantaasia poolt loodud maailmas, kus kõik on võimalik", seletab Voorand. Osakest sellest maailmast jagab muusik eksklusiivselt just nende samade patroonidega.


Kadri patrooniks saab hakata siin!