Vaene laps! Lauljatar Njusha pani tütrele nime, mis paneb inimesi ahhetama

 (70)
Vaene laps! Lauljatar Njusha pani tütrele nime, mis paneb inimesi ahhetama
Scanpix

Venemaa üks populaarseimaid lauljatare Nyusha sai aasta tagasi pisitütre emaks, kuid staar hoidis uue ilmakodaniku nime kiivas saladuses. Nüüd selgus, et tütar sai endale nime multikategelase järgi.

"Tutvuge minu tütre Simbaga," teatab lauljatar ühe Vene ajakirja kaanel, vahendab KP. Populaarse staari nimevalik on aga mõjunud šokeerivalt mitmetele fännidele. "Maailm on läinud hulluks - minu koeral on sama nimi!" kirjutas üks kommenteerija.

"Simba Igorevna Sivova on vaene laps, kes peab sellise nimega saama hakkama ka koolis," lisas teine fänn.

Varasemalt on Njusha tunnistanud, et tema ja lapse isa otsisid tütrele nime päris pikka aega. "Mina ja mu abikaasa loeme palju, jälgisime horoskoopi, aastat, tema iseloomu," avalikustas lauljatar. Meelega ei valitud pisitütrele ühtegi nime, mis oleks olnud juba varasematel põlvedel, sest Njusha usub, et nimi mõjutab ka lapse saatust.

Populaarne lauljatar on oma elu jooksul jõudnud korra vahetada ka oma nime. Nimelt anti talle sündides nimi Anna, kuid talle hakkas tema artistinimi Njusha meeldima nii väga, et seitse aastat tagasi sai see ka tema kodanikunimeks.