Vaid mõned päevad pärast emaks saamist lavale astunud Sandra Vabarna: otsustasime teha need kontserdid, sest nii meie kui beebiga oli kõik hästi

 (13)
Sweet Spot festivali esimene päev
Sandra Vabarna Sweet Spot festivalilFoto: Madis Veltman

Eelmisel nädalal sündis Jalmar ning Sandra Vabarna perre poeg ning vaid mõned päevad hiljem esinesid nad juba Sweet Spot ning Viljandi pärimusmuusika festivalil. Kroonika uuris värskelt emalt, kuidas küll armastatud muusik nii ruttu pärast lapse ilmaletoomist laval kontserti anda suutis.

Nii mõnigi on öelnud, et nende esinemistega tõestas Sandra, et tegemist on "tugeva Eesti naisega" või koguni "supernaisega". Mõlemal kontserdil esines lauljatar sama energiliselt ja võimsalt nagu varem. Kontserdid oleksid ära jäänud sel juhul, kui bänd poleks neis täielikult kindel.

Trad.Attacki! saatus sõltus oluliselt lapse ja tema heaolust. "Me otsustasime teha need kontserdid, sest nii meie kui beebiga oli kõik hästi," lausus Sandra.

Liskas sellele andsid naisele palju jõudu ka tema lähedased. "Meie ümber on suurepärased inimesed, perekonnad, sõbrad ja meeskond, kes meid toetavad ja selle kõik võimalikuks tegid," selgitas lauljatar.

Soovime perele tugevat tervist ka edaspidiseks!