Vanilla Ninja teeb Euroopale plaati

 (56)
Vanilla Ninja
Postimees/Scanpix

Eesti tüdrukutebänd Vanilla Ninja läheb Saksamaal kontsertturneele ning saab maikuus valmis Euroopa turule suunatud albumi.

Vanilla Ninja osaleb tänavu märtsis üheteistkümnest kontserdist koosneval ringreisil Saksamaal, kus esinetakse koos tuntud kohalike ansamblitega Overground ja Preluders, teatas plaadifirma Bros Music Delfile.

Saksamaa muusikatootja Bros Music GmbH & Co. ning Eesti plaadifirma TopTen alustasid koostööd läinud sügisel ja selle esimese viljana ilmus novembrikuus Euroopa turule suunatud debüütsingel “Tough Enough”.

Vanilla Ninja oli selle aasta teise nädala (05.-11. jaan.) kokkuvõttes Saksamaa müügiedetabelites 31. ja Austrias 28. positsioonil.

Praegu teeb Bros Music ettevalmistusi Vanilla Ninja täispika albumi avaldamiseks , mis ilmub üheaegselt Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Soomes, Rootsis ja Eestis.

Albumi ilmumisele eelneb veel ühe pilootsingli avaldamine märtsi keskel. Lugu kannab nime “Don’t go too fast” ning sellel on samad autorid, kes kirjutasid laulu “Tough Enough” — helilooja David Brandes ja sõnameister John O’Flynn.

Vanilla Ninja osalusega kontserttuuri toimumisajad ja –kohad:

03.03. — Ulm — Messehalle
04.03. — Leipzig — Haus Auensee
05.03. — Berlin — Columbiahalle
06.03. — Oldenburg — Weser ems halle
07.03. — Bremerhaven — Stadthalle
09.03. — Essen — Grugahalle
12.03. — Halle / westf. — Gerry Weber event center
14.03. — Göttingen — Lokhalle
21.03. — Friedrichshafen — Messe
22.03. — Ingolstadt — Saturn arena
23.03. — Ludwigshafen — Eberthalle