Vanus pole naljaasi! Madonna jätkas talumatust valust hoolimata läbi pisarate esinemist

 (1)
Vanus pole naljaasi! Madonna jätkas talumatust valust hoolimata läbi pisarate esinemist
Foto: Scanpix

Turneel möllav 61-aastane lauljanna Madonna tõmbab üha tihemini avalikkuse tähelepanu tühistatud või pooleli jäänud etteastetega. Selgub, et staari tervis pole enam sugugi nii vastupidav.

Madame X turnee raames lavale astunud lauljanna elas seal üle ootamatu kukkumise, mis kutsus esile vanast põlvevigastusest tuleneva talumatu valu, vahendab Mirror.

Artistina ei soovinud Madonna fännidele pettumust valmistada ja otsustas oma esinemist läbi pisarata ja valust hoolimata jätkata. Hiljem kirjeldas ta toimunut oma sotsiaalmeedias.

"Siin ma olen, lihast ja verest. Kui ainult põlved ei väänduks ja kõhre ei rebeneks, kuskilt ei valutaks ja pisarad ei voolaks," kirjeldab staar postituse pealkirjas kohutavat piina.

"Kaks päeva tagasi kukkusin ma otse laval, kui kogemata mul tool istumise alt täielikult ära tõmmati. Maandusin otse oma sabakondile. Elasin vaevaliselt etteaste üle vaid seetõttu, et vihkan inimestele pettumuse valmistamist. Olenemata sellest saan isegi mina täna aru, et see nukk püsis koos vaid teibi ja liimiga ning vajab puhkust," selgitas lauljanna, miks on sunnitud järjekordse etteaste ära jätma.

cartilage didn’t tear