Vene ülimenukas talendisaates nime tegev Uku Suviste: vene rahvuse südame võitmine nõuab ikka rohkem aega

 (28)
Eesti Laul 2019 poolfinalistide tutvustamine
Eesti Laul 2019 poolfinalistide tutvustamineFoto: DELFI

Laulja Uku Suviste võtab sel sügisel osa Venemaa versioonist rahvusvahelisest hittsaatest "The Voice" ehk "Голос", kus ta on jõudnud ka juba 48 parima hulka.

Kaks kohtunikku pöörasid Uku häält kuuldes ümber, kinnitades, et soovivad tema jätkamist saates. Uku pidi langetama valiku Sergei Shnurovi ja Ani Loraki vahel, mees otsustas viimase kasuks, sest talle sobib Loraki stiil rohkem. "Esimesed kolm-neli vooru on see, et sinu produtsent ja juhendaja on ise otsustaja, keda ta laseb edasi järgmisesse saatesse ja kelle ta saadab minema. Väga oluline on, et sa jätad hea mulje just talle," tutvustas Suviste saadet.

"Ringvaate" saadet külastanud Suviste sõnas, et teda suurest edust hoolimata veel tänaval ära ei tunta. "Vene rahvuse südame võitmine nõuab ikka rohkem aega," tõdes ta.

36-aastane Suviste tunnistas, et proovis võistlusele pääseda ka eelmisel aastal, kuid siis ei pääsenud ta esimest voorust edasi. Saatesse esitatakse umbes 13 000 avaldust, millest praagitakse välja veidi üle saja esineja.

Uku osaleb kevadel ka Eesti Laulu poolfinaalis lauluga "Pretty Little Liar".