Venemaa superstaar Polina Gagarina esineb 15. märtsil Eestis enneolematu showga

 (1)
Venemaa superstaar Polina Gagarina esineb 15. märtsil Eestis enneolematu showga
Foto: Pressimaterjalid

Järgmise aasta 15. märtsil esineb Tondiraba jäähallis oma uue tuuri “Obezoruzhena” raames Venemaa popmuusika superstaar Polina Gagarina, kelle eelmised Eesti külastused on kõik läinud väljamüüdud saalidele. Piletite eelmüük märtsikuu suuremale showle algab neljapäeval 26. septembril Piletilevi müügipunktides.

Tänavu 30. märtsil toimus Moskvas 12000 inimese osavõtul tuuri “Obezoruzhena” avakontsert, mille publik oli tunnistajaks enneolematule showle. Tuuri vältel annab Gagarina kontserte rohkem kui kolmekümnes linnas. See on show, kus publik saab kaasa laulda kõiki hitte; näha enneolematut koreograafiat, silmipimestavaid kostüüme ning loomulikult kuulda Gagarina väga võimast ja omapärast vokaali, mis ei jäta külmaks mitte kedagi.

2015. aastal Eurovisioonil Venemaad esindanud Gagarina võitis laulukonkrusil paljude inimeste südamed.

Polina Gagarina on Eestis olnud väga armastatud ja kõik tema eelmised kontsertid on olnud väljamüüdud, seepärast ei tasuks ka seekord piletiostu jätta viimasele minutile.

Piletid Polina Gagarina 15. märtsi showle hinnaga alates 15 eur tulevad müügile neljapäeval 26. septembril kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Rannap Roostevaba maailm