VIDEO | Emotsionaalne hüvastijätt: Stockholmis peeti Avicii auks kiriklik mälestusteenistus, sõna sai ka muusiku perekond

 (6)
Avicii
AviciiFoto: Instagram, Avicii

Reede õhtul peeti Stockholmi kesklinnas Hedvig Eleanora kirikus Avicii ehk Tim Berglingi auks emotsionaalne mälestusteenistus. Tuntud DJ suri 20. aprillil vaid 28-aastasena.

"Me oleme tänulikud armastuse ja toetuse eest, mida me oleme saanud ennast ümbritsevatelt inimestelt. See on andnud meile lootust viimastel kuudel," tänas muusiku isa Klas Bergling kohaletulnuid.

DJ megahitid "Wake Me Up", "Hey Brother" ja "Levels" esitati teenistusel kiriku vokaalansambli poolt. Ka lahkunud Aviciil oli sama kirikuga suur side, sest ta elas läheduses ja kooliga käidi kirikut tihti külastamas.

"Tim, vaatamata oma noorusele, jättis oma muusikaga suure jälje. On öeldud, et ta muutis elektroonilist muusikat. Me oleme väga uhked selle üle," jätkas ta isa.

"Me saame aru, et me oleme privileegses seisus, paljud ei saa sellist abi kriisis, nagu meie oleme saanud. Me oleme saanud kirju vanematelt ja õdedelt-vendadelt, kes pidi läbi elama sama traagilise sündmuse nagu meie. Nemad kirjeldasid, kuidas nemad oma eluga edasi liikusid ja õppisid elama leina ja tühjusega," lisas ta.

Vaata videosid emotsionaalsest ärasaatmisest SIIT.