VIDEO | Hetk, kui atmosfäär ühtäkki ei olnud enam lahe! Vaata, kui ootamatult katkes Anne Veski kontsert Tartus

 (64)
VIDEO | Hetk, kui atmosfäär ühtäkki ei olnud enam lahe! Vaata, kui ootamatult katkes Anne Veski kontsert Tartus
Ekspress Meedia / Kuvatõmmis Youtube videost

Reedel pidid teiste seas Tartus raekoja platsil esinema Anne Veski ja nublu. Pahatahtlik inimene tõmbas aga toitekaabli kontaktist välja ja põhjustas sellega ülepinge, mis tehnika rivist välja viis.

Videost võib näha, kuidas väga heas tujus inimestega täidetud raekoja plats tervitas lavale astunud Anne Veskit. Diiva alustas kontserti hitiga "Atmosfäär", kuid jõudis sellest ära laulda vaid poole. Ootamatult katkes muusika ja Veski jäi lavale nõutult seisma.

Rahvas juubeldas ja skandeeris "Anne, Anne", kuid teha polnud enam midagi. Pärast 40 minutit kestnud ootamist teatati, et esinemine jääb ära.

Vaata kurba hetke allpool olevast videost! Heli katkeb videos 2:21.


Rally Estonia koostööpartner Shell Helix on veendunud, et elektrikatkestuse näol oli tegemist kurjategijate tööga ja on seetõttu välja pannud 3000 euro suuruse vaevatasu, et tabada isik, kes lõhkus helitehnika ja LED ekraani, mille tõttu kontsert pooleli jäeti.

Politsei on juhtunust informeeritud ja esimesel võimalusel esitatakse neile ka avaldus kriminaalmenetluse algatamiseks, sest esialgsel hinnangul on tekitatud kahju suurus ligi 100 000 eurot.