VIDEO JA FOTOD | Õhtu kauneim ja kuumim paar: Tanel Padar ja tema imekaunis tüdruksõber särasid kui teineteisele loodud

 (160)

Tanel Padar on rääkinud, et pole kunagi kogenud sellist klappi nagu tüdruksõbra Laureniga. Mis seal salata - keemiat, armastust ja ilu õhkus paarist ka Eesti Muusikaauhindade gala punasel vaibal.

Septembris kauaaegsest elukaaslasest Kristel Mardisoost lahku läinud ja poissmehestaatust kuulutanud Tanel Padar oli juba paar kuud hiljem planeedi kõige armunum mees, kui leidis 21-aastase juuratudengi Lauren Villmanni. Esmakordselt jäid nad koos kaamera ette Saku Suurhallis Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi tennisematšil.

Padar rääkis detsembris LP-le, et tegi suhte avelikuks, sest on Laurenis kindel: "Et meil on midagi enamat kui lühiromanss. Meie omavaheline klapp ja teineteisemõistmine on niivõrd hea – ma pole varem sellist kogenud. Leidsin, et arvestades ka tema karjääri ja tulevikku juristina, on ainuõige asju õigesti teha. Et mitte tekitada minevikku mingit plekki, millest enam lahti ei saa. Et ei jääks muljet, et käisimegi lihtsalt avalikus kohas ennast eksponeerimas. Mina ei ole selline ja Lauren ammugi mitte."

Seotud lood:

Vaata kõiki fotosid muusikaauhindade galale saabujatest!

Rannap Roostevaba maailm