VIDEO | Karl-Erik Taukar kehastus Publiku reporteriks: mis tegelikult enne kontserti bändi tagatoas toimub?

 (12)

Juba homme astub Karl-Erik Taukar Saku Suurhallis oma bändiga lavale. Täna kehastus Taukar aga ise Publiku reporteriks, et ettevalmistustele pilk heita.

Muu hulgas näeb ka ruumi, kus bänd enne kontserti koguneb. Kui välismaa superstaarid nõuavad tihtipeale korraldajatelt pea uskumatuid asju, siis Taukar on tagasihoidlikum — karastusjookide ja snäkkide kõrval küsitakse näiteks vaid vildikat. Lugesite õigesti — vildikat.

Ent, mis rituaalid eelnevad esinemisele? Kas kontserdil kuuleb kõiki tuntuid lugusid või tuleb ajanappuse tõttu mõni välja jätta? Kas üritusele pileteid veel üldse on? Lähemalt saab kuulata ja vaadata juba videost!

Karl-Erikuga jagavad sel tähtsal sündmusel lava ka Ivo Linna, Stig Rästa, Liis Lemsalu ja Daniel Levi Bänd. Piletid 29. detsembril toimuvale Karl-Erik Taukari kontserdile Saku Suurhallis on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti. Müügil on ka fännitsooni pääsmed ning preemium-istekoha piletid. Liitu sündmusega Facebookis!