VIDEO | Kas aasta parim musavideo? Üllar Jörberg ja 5MIINUST ühendasid jõud ning see, mis välja tuli ei jäta kedagi külmaks

 (6)

Paraadi ei viitsi vaadata, president pole ERMi kutsunud ja kiluvõileib ei isuta? Siis on ideaalne variant minna sellel laupäeval, 24. veebruaril, ehk Eesti Vabariigi 100. aastapäeval, annavad Viljandi Lennukitehases ühel laval kontserti 5MIINUST ja Üllar Jörberg.

5MIINUST, kes on endi sõnul Eesti kõige naistesõbralikum räpp-akt, pärjati hiljuti aasta Hip Hopi auhindade jagamisel kahe tiitliga. Nad said parima albumi ("Rämmar EP") ja parima loo ("Erootikapood") auhinnad.

Ürituse korraldajate sõnul soovisid nad vabariigi aastapäeva puhul teha midagi väga erilist ning ühendade seeläbi erinevaid põlvkondi. Seega astub lisaks 5miinusele üles ka Üllar Jörberg, kes esitab oma parimad hitid.

Ürituse jaoks on valmistatud spetsiaalne lugu, kus on kokku mixitud 5MIINUST "Erootikapood" ja Üllar Jörberg "Suur Ahv". Lugu kogub YouTube'is juba väga kiiresti kuulajaid ning on saanud legendaarse Raadio 2 saatejuhi Koit Raudsepa tugeva tunnustuse osaliseks.

Lennukitehas avab uksed 22.00 ning eelmüügipileteid on võimalik soetada siit. Ürituse ametlik afterparty toimub shoti- ja kokteilibaaris Cheers.

Rannap Roostevaba maailm