VIDEO | Kõige naljakam videotervitus Eestisse! "I like to move it" staar kutsub kontserdile


Kõvahäälne Real 2 Real laulja, tuntud ka kui The Mad Stuntman saatis Eesti kuulajatele naljaka videotervituse, kutsudes kõiki oma kontserdile festivali We Love The 90s raames.

Real 2 Real oli 1990ndate keskpaiga USA üks edukamaid tantusmuusika loojaid. Nad olid lausa seitse korda USA tantsumuusika edetabeli Top 10s. Nende lood "Go On Move" ja eriti "I Like To Move It" olid väga populaarsed hittlood nii Ameerikas kui Euroopas.

Päikselise tervituse saatsid teele ka Solid Base lauljad.

Solid Base sai tuntuks europopi hittidega 1990ndate keskel. Suure tuntuse saavutas nende lugu "Mirror Mirror". Duo jätkab ka tänapäeval tihedat esinemist ning salvestab uusi lugusi.

We Love The 90s tuuakse Lätist tagasi Tallinna Lauluväljakule. 26. ja 27. juulil esinevad 5. sünnipäeva tähistaval festivalil Snap!, 2Unlimited, Haddaway, Dr Alban, Londonbeat, Real2Real, Julia Volkova t.A.T.u.-st, Maxx ja Solid Base. Esmakordselt külastab Eestis festivali raames hispaania maailmakuulus trio Las Ketchup. Nende superhitt "The Las Ketchup Song / Aserejé" oli dekaadi üks suurimaid ja populaarsemadi hittlugusi. Lisaks astuvad üles ka ajastutruud kodumaised artistid.