VIDEO | Kuidas meeldib? Vaata Kristjan Kasearu prooviesinemist Venemaa ülimenukas talendisaates

 (145)

Mõned päevad tagasi oli eetris Venemaa laulusaate "The Voice" episood, kus proovis enda õnne ka Kristjan Kasearu. Mees valis esitamiseks Raimonds Paulsi kirjutatud ja Jaak Joala kuulsaks lauldud pala "Подберу музыку".

Kristjan ei suutnud kahjuks ühelegi kohtunikule piisavalt muljet avaldada, et keegi neist teda enda võistkonda oleks tahtnud. Kohtunikud vestlesid Kasearuga üsna pikalt ja põhjendasid, miks mehe valitud laul ei olnud õnnestunud.

Kristjani esinemise ajal võib kuulda kohtunikke tõdemas, et tegemist ei ole venelasega, sest lauljal on aktsent. Vaata Kristjan Kasearu esinemist Venemaa "The Voice" saates videost!

"The Voice" on ülimenukas laulusaade, milles neli tuntud muusikainimest otsivad "pimekuulmise" järgi uut superstaari. Saate formaat pärineb Hollandist, ent oma versiooni on sellest teinud lisaks Venemaale ka näiteks Ameerika, Soome, Rootsi, Suurbritannia, Prantsusmaa ja Saksamaa.

Ameerikas alustab hetkel juba saate 13. hooaeg, kus seniavastamata talente juhendavad Miley Cyrus, Adam Levine, Jennifer Hudson ja Blake Shelton. Venemaal on mentoriteks Dima Bilan, Alexander Gradski, Leonid Agutin ja Pelageja.