VIDEO | Kuula kodumaist gängstaräppi! Hizy Stone ilmutab sõbrapäevaks värske albumi ja kutsub uues loos üles tolerantsusele

 (5)

Räppar Hizy Stone laseb Sõbrapäeval välja uue albumi „One World One Love“, millega kutsub üles kõiki olema tolerantsed üksteise vastu, kuna sündides ei vali ju keegi iseendale ei kodumaad ega nahavärvi. Eelseisva plaadi ilmumise ootuses avaldab ta ka värsket prantsusekeelset muusikavideot loole „Vie Ta Vie“.

Elevandiluurannikul sündinud Hizy Stone tunnistab, et juba lapsepõlvest saati tunneb suurt huvi hip-hop muusika vastu. Lüürilises mõttes on albumi „One World One Love“ teemad justkui räppari meenutus eelmisele albumile „Peace & Love“ (2016). Igas loos on mehe sõnul tunda tema isiklikke läbielamusi, ta laulab rassilistest eelarvamutest, rahust kogu maailmas ning üksteisemõistmisest.

Loo „No to Slavery“ tekst põhineb tõsielul ning räägib kaasaegsest orjusest ning sellest, et inimene ei ole ese mida saab osta. „Encore“ on pühendatud noorpõlvele, kes peaks lihtsalt keskenduma oma unistustel, et lõpuks saaks maailma paremaks paigaks muuta.

Seitsmest loost koosnev räppari teine plaat „One world One Love“ ilmub 14. veebruaril kõigil digitaalsetel platvormidel. Album on praegu saadaval ainult Amazon ja iTunes kasutajatele.