VIDEO | Kuula uut Ragnar Huoponeni lugu „Ingel“!

 (2)

Huraxi laulja Ragnar Huoponen sai valmis soolovideo „Ingel“. Ragnar sõitis tööle, peas hakkas viis jooksma ja üsna kiirelt mõtles ta ka sõnad. Lugu on eriline sellepoolest, et tavaliselt kirjutab ta lood kitarrile, selle looga pole aga seni kitarri kätte võtnud. Tavaliselt mõtleb ta algul mingi rifi, käigu ja asub siis sinna peale viisi ehitama ja seejärel sõnu kirjutama.

Laul jäi sahtlisse tolmu koguma. Ansambliga olid kiired ajad ja muud muutused. Hurax on ju valmis kõikideks kontsertideks: pubid-klubid, pulmade-festivalideni välja. Hurax paluti esinema ja lisaks uuriti, kas Ragnar saaks ka akustiliselt laulda. Ta on seda teinud vahel.

Ragnar palus appi ammuse bändikaaslase Kadri. Ühes proovis laulis Ragnar talle „Inglit“ a cappella’na ja küsis, kas Kadri paneks oma mõtted ka sisse. Just muusika osas. Laul salvestati klaveriga. Ragnar tundis, et kui juba läheb uudseks andmiseks, siis võiks keerata veel vunki peale ja kirjutas ammusele tuttavale Tiinale, kes mängib viiulit.
„Saime kokku, proovisime paar korda ja valmis ta oligi. Kaks instrumenti, millega ma olin alati soovinud loo salvestada. Laul oma nime all välja anda on ka suur saavutus,“ arvab Ragnar.

Loo salvestas Keijo Koppel (Roundsound Stuudio), video tegi taas Martin Grand (OM Filmistuudio).