VIDEO | Maailma halvimat lugu "Friday" mäletad? Saa teada, mida teeb skandaalne Rebecca Black nüüd

 (7)

2011. aastal tuli välja lugu nimega "Friday", mis tituleeriti küllaltki kärmelt maailma kõige halvemaks looks. Toona 13-aastane Rebecca Black, kes lugu esitas, sai kiirelt üheks vihatuimaks popstaariks.

Millega aga tegeleb Rebecca tänasel päeval? Ontlikust ja kohmetust teismelisest on kasvanud kaunis ja iseteadlik 20-aastane noor daam, kes on jõudsalt muusikaga edasi tegelenud ning tegi üle seitsme aasta esimese avaliku esinemise.

20-aastane Rebecca osales talendisaates "The Four", kus rääkis oma teekonnast pärast legendaarset laulu. "Tahaks öelda, et seekordne esinemine on justkui lunastus, aga see oleks imelik, sest ma olen vaid 20-aastane," sõnas Rebecca, keda avalikkus mõnitas täiesti mõõdutundetult, kui naine oli alles väga õrnas eas tütarlaps.

"Mu vanemad leidsid firma, kes pakkus sellist paketti, kus said osta laulukirjutamise ja muusikavideo ning nad kinkisid selle mulle, sest olen alati laulmisesse kirglikult suhtunud," rääkis Rebecca, kes sai pärast loo populaarseks muutumist lausa tapmisähvardusi.