VIDEO | Marie Fredrikssoni kõige viimane esinemine: Roxette lauljatar nägi välja väga kõhn ja nõrk

 (21)
VIDEO | Marie Fredrikssoni kõige viimane esinemine: Roxette lauljatar nägi välja väga kõhn ja nõrk
Scanpix

Esmaspäeva hommikul lahkus meie hulgast Rootsi menubändi Roxette lauljatar Marie Fredriksson, kes viimastel aastatel on hoidnud väga madalat profiili. Tema viimane esinemine toimus juba kolme aasta eest Lõuna-Aafrika Vabariigis Kaplinnas.

Roxette viimane kontsert toimus 2016. aasta veebruarikuus ning algselt pidi menubänd jätkama oma maailmaturneega juba sama aasta suvel, kuid ootamatult teatati, et bänd enam kontserte ei anna.

Põhjus peitus nüüdseks lahkunud Fredrikssoni tervises. 2002. aastal sai lauljatar ajuvähi diagnoosi, kuid südikas naine sai kohutavast haigusest võitu. Siiski jättis ravi Fredrikssoni kehale suure jälje ning täie tervise juurde ei naasnud ta enam kunagi. Viimased kontserdid pidi naine andma istudes, sest ta ei suutnud füüsiliselt enam niimoodi rokkida nagu vanasti.

Pärast Kaplinna kontserti teatasid arstid lauljatarile, et ta peaks hoiduma tuuritamisest ning bänd otsustas edasised kontserdid tühistada. "Kahjuks on nüüdsest minu tuuritamised läbi ja ma tahaks tänada meie imelisi fänne, kes on meid järginud pikal ja lookleval teekonnal," ütles Fredriksson toona.

Video viimasest esinemisest Kaplinnas: