VIDEO | Matisse & Sadko lõbustavad: milline lugu peaks kaduma maamunalt ja milline on naljakaim tantsuliigutus?


Laupäeval, 10. novembril astuvad Tallinna populaarseima peopaiga Kultuurikatla suurimas Black Box saalis lavale hetke kuumimad tantsumuusika artistid Venemaalt ja Skandinaaviast. Peterburist pärit Matisse & Sadko ning Norra-Rootsi ühisprojekt Tungevaag & Raaban on sagedad külalised suurimatel elektroonilise muusika festivalidel, nad on produtseerinud mitmeid globaalseid superhitte. Matisse ja Sadko tegid Kroonika palvel ka ühe lõbusa video.

Palusime neil vastata videos viiele küsimusele: alates sellest, milline lugu on maailma parim, halvimani välja. Lisaks üks naksakas tantsuliigutus, mille õhtul ehk ka nende esinemisel käiku lasta saad.

Matisse & Sadko, mille moodustavad vennad Aleksandr ja Juri Parhomenko, on korduvalt koostööd teinud maailma number 1 DJ Martin Garrixiga. Nende ühised lood "Dragon", "Forever", "Break Through The Silence” ja “Together” on noppinud kõrgeid kohti edetabelitest. Samuti on mehed teiste seas stuudiot jaganud legendaarse DJ Tiėstoga ning neid peetakse elektoonilise muusika ringkondades kõrgelt hinnatud remixijateks. Duo on tänavu esinenud maailma olulisematel tantsumuusika sündmustel Tomorrowland ning Ultra Music Festival. Sel nädalal Hollandis aset leidval Amsterdam Dance Event festivalil jagab Matisse & Sadko lava koos selliste superstaaridega nagu Martin Garrix ja Nicky Romero.

Vaata lähemalt SIIT!