VIDEO | Metsatöll Eesti Muusikaauhindade jagamisest: kui sinu tehtud muusika läheb veel kellelegi korda, siis on see hea tunne

 (2)

Juba sel neljapäeval, 25. jaanuaril toimub Saku Suurhallis Eesti Muusikaauhinnad 2018 gala, kus lähevad jagamisele kodumaiste muusikute poolt ihaldatuimad trofeed. Muu hulgas selgub ka Aasta Metalalbumi kategooria võitja, kus mitmel varasemal korral võidutsenud Metsatöll.

Metsatöll on kõige rohkme metal-albumi tiitleid on võitnud bänd Eestis. Mehed on selle trofee koju viinud lausa uuel korral — aastatel 2005, 2006, 2009, 2011, 2012 ja 2015. “Kuna olen alternatiivartist ja ei kujutanudki elu sees ette, et ansambliga ühtegi auhinda saame, aga kuna me neid saanud oleme, siis alati sisimas on ansambel Metsatöll pühandanud need meie kuulajatele ja fännidele,” lausus ansambli ninamees Markus Teeäär.

Vaata lähemalt videost!

Eesti Muusikaauhinnad 20. juubeli gala toimub 25. jaanuaril Saku Suurhallis, lavale on oodata läbi aegade suurimat artistide hulka, esinevad Trad.Attack!, Liis Lemsalu, Miljardid, NOËP, Genka, Arop, Reket, Beebilõust ja 5miinust, Ott Lepland, Tanel Padar, Púr Múdd, Nexus, Pedigree, Lexsoul Dancemachine, Jüri Pootsmann, Lepatriinu, Rainer Ild. Esinejate nimekiri täieneb veelgi.

Õhtut juhivad Eda-Ines Etti ja Karl-Erik Taukar. Galast teeb otseülekande Kanal 2. Kuid kahtlemata saab suurema elamuse osaliseks kohapeal, piletid on müügil Piletilevis.

Rannap Roostevaba maailm