VIDEO: Mida küll Vladimir Putin sellest arvab? Robbie Williams tögab uue singliga venelasi ja nende kurikuulsat riigipead

 (12)
VIDEO: Mida küll Vladimir Putin sellest arvab? Robbie Williams tögab uue singliga venelasi ja nende kurikuulsat riigipead
Foto: kuvatõmmis

Robbie Williams on tagasi koos hulljulge singliga, mille must huumor tögab Venemaa riigipead Vladimir Putinit ja tema lähikondlasi.

"Terve riigi rahakoti kegendamiseks on vaja teatud tüüpi reputatsiooniga teatud tüüpi meest, võta mu peenraha ja ma ehitan oma isikliku kosmosejaama," laulab Williams oma värskes loos nimega "Party Like A Russian".

Robbie Williamsi uus pala võib küll tervet Venemaad solvata, ent eksklusiivses intervjuus väljaandega The Sun paljastas muusik, et tegemist pole isegi loo algse lüürikaga. "Pidin laulusõnu pahtledama ja hööveldama," rääkis Robbie, et pidi lugu enda kaitsmise huvides muutma. "Venemaal elab 147 miljonit inimest ja ma ei taha neid kuidagi ärritada ja ma ei tea, milline huumorisoon neil on."

Tegemist on Williamsi kõige kentsakama looga, kus kohutavad reggae-muusikast inspireeritud vokaal ja Sergei Prokofjevi "Romeo ja Julia" sämplid. Robbie kehastab muusikavideos vene oligarhi, kes elab uhket elu ja peab suures mõisas maha meeletu peo koos tantsijate ja kõige sinna kuuluvaga.

Robbie uus album "The Heavy Entertainment Show" ilmub 4. novembril. Vaata värsket videot!