VIDEO | Miley Cyrus esitab tuntud jõululaulu "Santa Baby" feministlikus võtmes

 (1)
VIDEO | Miley Cyrus esitab tuntud jõululaulu "Santa Baby" feministlikus võtmes
Foto: Miley Cyrus Foto:REUTERS/Danny Moloshok/Scanpix

Laulja Miley Cyrus jäi kindlaks enda põhimõtetele ja muutis veidi aegunud ja seksistliku jõululaulu endale meeldivamaks.

Enne laulu esitamist toob Cyrus "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" saatejuhile välja, et laulus nõutakse jahti, autosid ja loomanahka, kuid ta on vegan. Saatejuht kuuleb, kuidas neid lavale kutsutakse ja kiirustades lubab lauljal teha kõik meelepärased muudatused, vahendab veebileht E!News.

Laulu algus tundub peaaegu muutumatuna, kuid õige pea laulab Cyrus, et ei taha uhkeid ehteid, vaid hoopis midagi muud, seega kinke ei ole vaja.
Segaduses saatejuht küsib lauljalt, et mis tal plaanis on, kuid Cyrus hakkab veelgi enesekindlamalt laulma, et ei soovi midagi, mida toodaks karbis, sest tal on kõike juba küllalt ja saab kõik oma asjad ise ostetud.

Varsti ilmub saatejuht autovõtmetega, just siis laulab Cyrus, et ostis juba ise omale auto ja ei vajanud selleks päkapiku abi. Ta juhib jõuluvana tähelepanu hoopis sellele, et naise parim sõber on võrdne palk ja soovib, et saaks kindel olla, et ei lage tööl ahistamise ohvriks, niiet jõuluvana võib oma varanduse ära panna.