VIDEO: Ott Lepland pühendab lastelaulu "Kaks Otti" Ott Arderile: selle looga on mul väga eriline suhe

 (6)

8. mail esitletakse Raekoja platsil toimuval Telia emadepäeva kontserdil värsket heategevuslikku muusikaalbumit, kus tulevad esitamisele vanad head lastelaulud armastatud Eesti artistide poolt. Teiste seas laulab plaadil ka Ott Lepland, kes lapsena laulis sama loo linti ühes luuletaja Ott Arderiga.

Plaadile kogutud valiku seas on nii "Entel-Tenteli" saates tuntuks lauldud lood kui ka mitmed teised armastatud lastelaulud. Plaadil kõlavad näiteks "Jorupill jonn", "Mu koduke", "Karulaane Jenka", "Tingel-tangel" ning lugusid esitavad hinnatud Eesti artistid, teiste seas Ott Lepland, Getter Jaani, Jüri Pootsmann, Liis Lemsalu, Daniel Levi Viinalass, Birgit Sarrap ja Kristel Aaslaid.

Seotud lood:

Lisaks tuntud lauljatele on nii plaadil kui ka esitluskontserdil kaasa laulmas Lasteekraani Muusikastuudio laululapsed dirigent Külli Murandi juhendamisel.

Plaati "Sinust ongi mu laul" esitletakse juba 8. mail, Raekoja platsil toimuval emadepäeva kontserdil. Müügile jõuavad plaadid alates 5. maist ning iga ostetud plaadiga toetatakse Eesti Lasterikaste Perede Liitu ühe euroga.