VIDEO | Räppar G A I L I Ti uuel videosinglil teeb kaasa AVOID DAVE

 (1)
VIDEO | Räppar G A I L I Ti uuel videosinglil teeb kaasa AVOID DAVE
Foto; Elise Ellermaa

Kas me vajame uhkeid brändiriideid? Seitsmest BMWd või meeletuid laike instas? G A I L I T on uue bängeriga sotsiaalkriitiline. Vaatab terava silmaga Tallinnale peale ja märkab midagi. Märkab tühjust, võltslikkust ja tühje väärtuseid. Kõrvaltvaatajana tundub, et pärnakas on pealinnas justkui pettunud. Samas ei ole see trots kõik selle vastu, vaid märkamine. Arusaamine.Tõeliste väärtuste igatsemine ja kõikide väärtuste kaalukausile seadmine.

“KOGUTLNBR2NDIB” lööb oma julgusega ja aususega! Et saund ärataks üles sinu kõige tugevamad eksistentsiaalsed mõtted, on kaasavõetud ka Avoid Dave. Nad mõlemad hoolitsevad selle eest, et sõnum jõuab omamoodi toorelt, samas ka maitsekalt sinuni.

Samas kui sotsiaalkriitika liiga valu teeb, saab alati videot nautida. Uhke bemm ja piltilusad naised. Kõik seda juhtimas peategelane ise. Mõnus vastuolu. Aga vastuolud töötavad. Värvide mängud ja huvitava funkiga kaadrid on teieni toonud samuti Pärnu filmimehed Antti Aalmaa ja Heldur Maripuu.

“Ma väga tahan toetada hõumide unistusi. Nad on head semud ja näen, et neil on head kavatsused. Täna tahan teha kummarduse nende tehtud videole.” kommenteeris G A I L I T videosinglit.