VIDEO | Siiras jazzpopi staar Katie Melua saatis Eestile videosõnumi


VIDEO | Siiras jazzpopi staar Katie Melua saatis Eestile videosõnumi
Pressimaterjal

Lauluga "Nine Million Bicycles" 14 aastat tagasi üle maailma kuulsaks saanud Katie Melua pole kaotanud oma värskusest grammigi. Gruusia päritolu lauljatar saatis Eesti fännidele videosõnumi, milles kutsub kõiki 19. juulil Rock in Haapsalule.

Eksklusiivse sametise häälega Katie Melua on oma bluusi ja jazzi võrratu sulamiga suutnud vallutada kogu maailma ning tema laul „Nine Million Bicycles“ sai 2000-ndate üheks omapärasemaks hittlooks. Katie Melua tõusis maailma muusikaareenil jõudsalt esile oma teise albumiga „Piece by Piece“. Oma stiiliga on Melua üks teedrajavamaid jazzi, bluusi ja popstiili sulameid.

19. ja 20. juulil Haapsalu lossihoovis toimuv Rock in Haapsalu kostitab sel korral rahvast lisaks jazzpopi staari Katie Meluaga, briti erilaadseima rokihääle James Morrisoni ja balladikuninga Chris de Burghiga. Lisaks saab näha-kuulda meie enda eredat naislauljat Lennat, äsja oma lavalendu alustanud Stefanit ja leedu poproki kuulsaimat esindajat Jurgat.

Kõik seda saab nautida käsikäes piiskopilinnusesse rajatava toidutänavaga, kus on esindatud kümnete eri maitsetega tänavakohvikud. Mõeldud on ka autota tulijatele - peale kontsertkava lõppu sõidavad bussid Haapsalust Tallinna, mille pileteid saab Piletilevis ka ette ära osta.