VIDEO | Vägev! Mick Jagger on tagasi laval ja valmis rokkima

 (2)
VIDEO | Vägev! Mick Jagger on tagasi laval ja valmis rokkima
Foto: Scanpix/AFP

Rolling Stonesi asutajaliige naasis lavale Reede õhtul Chicagos ja bänd jätkas oma turneed "No filter" Põhja-Ameerikas. 75-aastane muusikalegend käis südameklapi operatsioonil aprillis, mistõttu oli bänd sunnitud oma turneed edasi lükkama.

"Ma vabandan oma fännide ees nii Ameerikas kui ka Kanadas, kes on omale juba piletid ostnud. Mul on kahju, et pean teile pettumuse valmistama," rääkis Jagger toona. "Ma süda on murtud, et pean turnee edasi lükkama, kuid ma kavatsen kõvasti vaeva näha, et olla laval tagasi nii kiiresti kui saan. Jällegi, suured vabandused kõigi ees."

Reedesel kontserdil filmitud videos on näha, et Mick Jagger on vormis ja energiat täis, joostes laval ja näidates isegi oma ikoonilisi tanstuliigutusi bändi suurimate hittide saatel.

Intervjuus, mis tehti eelmisel kuul, ütles Jagger on teel paranemise poole. "Ma tunnen end päris hästi. Olen viimasel ajal palju hajrutanud ja täna hommikul käisin isegi jõusaalis vaikselt. Mitte midagi hullumeelset. Siis lähen juba koos oma bändiga proove tegema."

Veidi peale oma rasket südameoperatsiooni rahustas oma fänne ka juba tantsuvideoga, näidates oma edukat paranemist. Vaata uskumatut operatsioonijärgset videot siit!

Rannap Roostevaba maailm