VIDEO: Valmistu kontserdiks! Järgmisel nädalal Tallinnas esinev Biffy Clyro andis välja imeilusa lüürikavideo loole "Rearrange"


Juba järgmise nädala neljapäeval, 27. oktoobril, esineb Saku Suurhallis hetkel maailma üheks parimaks bändiks nimetatud Biffy Clyro. Äsja andsid nad välja lüürikavideo oma loole “Rearrange”.

Biffy Clyro jõuab Eestisse juba kolmandat korda. Eelnevalt Rock Cafes esinenud bänd andis suvel välja uue albumi “Ellipsis”, mida kiidavad justkui ühest suust nii fännid kui ka muusikakriitikud. Suve lõpus oli Biffy Clyro peaesinejaks mainekatel Reading ja Leeds festivalidel, kus neid kuulas kokku üle 160 000 inimese.

Bändi solist Simon Neil nimetas neid kontserte “hetkedeks, mida me kunagi ei unusta”. Kitarrist James Johnston rääkis BBC-le, et sellistel festivalidel esineda on suur au. “Kui bändi kutsutakse peaesinejaks, siis on see väga suur ja oluline asi. Me oleme selle ära teeninud, oleme mänginud kõikidel väiksematel lavadel ja ennast üles töötanud.”

Tallinnasse tuleb bänd oma produktsiooniga, seega allahindlust ei tehta ning kontsert tuleb täpselt sama vägev nagu teistes Euroopa linnades. Piletid Biffy Clyro Saku Suurhalli kontserdile 27. oktoobril on müügil Piletilevis.