Võida kaamera! Käimas on festivali Augustibluus 20. juubeli fotokonkurss!


Augustibluus 1995
Augustibluus 1995Foto: Arvo Tarmula/Lääne Elu, Augustibluus

Sel aastal tähistab festival Augustibluus 20ndat juubelit. Augustibluus ja Publik kuulutavad sel puhul välja fotokonkursi, kuhu ootame aastatel 1994 kuni 2003 tehtud fotosid. Kui foto on paberkujul, siis on kõige lihtsam see uuesti üles pildistada. Pole vaja skänneriga mäsaata!

Osalema on oodatud kõiki hobi- ja profifotograafid, kel festivalist alles kas või üks ainus jäädvustus.

Augustibluusi korraldustoimkond, Publiku toimetus, Overalli fotokooli esindaja ning Delfi fototeam hindavad saadetud fotode puhul eelkõige sisulist väärtust, mitte niivõrd pildi kvaliteeti.

Konkursil osalemiseks tuleb fotod saata hiljemalt 26. juuliks aadressile merje@publik.ee subjectiga "Augustibluusi fotokonkurss".  

Kirja juurde tuleks lisada foto autori ees- ja perekonnanimi, pildi tegemise aasta ning oma kontaktandmed.

Delfi ja Augustibluus jätavad endale õiguse kasutada saadetud fotosid festivali kodulehel ning Delfi/Eesti Ajalehed keskkondades ning väljaannetes ka edaspidi. 

Auhinnad:

Põnevaima foto saatjale on Overall auhinnaks välja pandud Canoni kompaktkaamera PowerShot SX 500 IS

Vaata ka Lääne Elu forograafi Arvo Tarmula fotosid aastast 1995:

2. ja 3. augustil Haapsalus toimuv Augustibluusi juubelifestival toob kokku 25 artisti ja ansamblit USAst, Austraalisast, Inglismaalt, Šotimaalt, Rootsis, Taanist, Venemaalt ja Eestist. Esinejaterivi täieneb pidevalt ning sellega saab tutvuda aadressil www.augustibluus.ee
Festivali passid on müügil Piletilevis mai lõpuni soodushinnaga! l