Võimsad nimed! Eesti Muusikaauhinnad 2019 esinejate nimekiri sai lisa

 (2)
Võimsad nimed! Eesti Muusikaauhinnad 2019 esinejate nimekiri sai lisa
Foto: Taavi Sepp

Juba vähem kui 10 päeva pärast toimub Saku Suurhallis Eesti muusikamaailma suursündmus. 24. jaanuaril kell 19.30 algab gala, kus tunnustatakse möödunud aasta parimaid artiste ja nende loomingut. Galasündmuse muudavad kahtlemata eriliseks esinejad - võimsasse nimekirja lisandusid metalmuusika duo Talbot, southern rocki viljelev kollektiiv Revals ning pärimusmuusika tandem Duo Ruut. On tähelepanuväärne, et nii Talbot kui ka Revals on tänavustele auhindadele nomineeritud.

Oma albumiga “Magnetism” on Talbot nomineeritud Aasta Metalalbumi kategoorias, kusjuures aastast 2014 on kollektiivil antud kategooria võit juba olemas. Juba peatselt selgub, kas sellel aastal on tulemas auhinnalisa. Revalsil aga varasemat võitu ette näidata pole. Selle-eest on kollektiiv tänavu pälvinud lausa kolm nominatsiooni asudes püüdma Aasta Rockalbumi, Aasta Ansambli ja Aasta Albumi kategooriate võite.

Juba teist aastat järjest jätkub Eesti Muusikaauhinnad ja Noortebändi konkursi koostöö, mille tulemusena jõuab ka tänavu muusikaauhindade lavale võistluse võitja. 2018. aasta võitjaks on Duo Ruut, kuhu kuuluvad Katariina Kivi ja Ann-Lisett Rebane.

Seotud lood:

Lisaks eelnimetatutele astuvad Eesti Muusikaauhinnad galal üles Ott Lepland, Rein Rannap, ÖED, Bert Prikenfeld ehk Bert on Beats, Maian, Lenna, Ewert and the Two Dragons ning Uudo Sepp.

Eesti Muusikaahinnad 2019 toimuvad 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Tunnustusi jagatakse kokku 17. kategoorias.

Rannap Roostevaba maailm