WEEKENDERI VIDEO: Adam Lambert on lapsest saadik laval olnud: esinemine on lihtne, päriselu on tihtipeale palju keerulisem


Adam Lambert küttis sel nädalal puupüsti rahvast täis Rock Café ülikuumaks ning tõestas, et ta on üks maailma parimaid vokaliste. Enne kontserti andis muusik vaid kaks intervjuud, ühe neist Weekenderile.

"Ma olen lapsest saadik laval olnud ja ma tunnen end võib-olla laval isegi mugavamalt. Esinemine on minu suur osa ja päriselu on tihtipeale palju keerulisem," rääkis ta meelelahutussaatele Weekender antud intervjuus. "Ma olen eksperimenteerinud paljude erinevate stiilidega, mul on olnud igat värvi juuksed, mulle meeldib muutus," selgitas Lambert, miks on tema väline imidž muutunud glamrockist märksa rafineeritumaks.

Muidugi rääkis ta ka oma viimasest albumist "The Original High", uuest singlist "Welcome to the Show" ja singlist "Can't Go Home" koostöös Steve Aokiga. Veel paljastas popstaar Weekenderile, miks ta tunneb end laval mugavamalt kui tavaelus. Loomulikult tuleb juttu ka koostööst Queeniga ja veel paljust muust.

Täispikk intervjuu Adam Lambertiga juba sel pühapäeval Eesti ainsas popmuusikasaates Weekender kl 18.15 Delfi TV-s.

Rannap Roostevaba maailm