FOTOD | Pitsitavasse urineerimisskandaali sattunud Nolani meeskond tühjendas kanalis põit juba esimesel päeval

 (38)
Filmivõtted Lasnamäel 10.07.2019
Filmivõtted Lasnamäel 10.07.2019Foto: Andres Putting

Möödunud nädalal saatis lugeja vene Delfile fotod sellest, kuidas Nolani uue filmi "Tenet" meeskonna liikmed käisid avalikult Alexela tankla taga põit tühjendamas. Kuid esimese võttepäeva galeriid vaadates ilmneb, et kempsudest oli karjuv puudus juba siis.

Christopher Nolani filmimeeskonna esindaja vabandas eile Raepressi vahendusel nädalavahetusel toimunud urineerimisintsidendi pärast Laagna teel Alexela tankla juures ja teatas, et on rakendanud samme taoliste piinlikkust tekitavate juhtumite vältimiseks tulevikus.

"See on tõeliselt piinlik ja ma vabandan mõne üksiku meeskonnaliikme tegude eest, samas kui meil on 850 meeskonnaliiget, kes igapäevaselt töötavad selle filmi kallal ja käituvad vastutustundlikult," vabandas Funfair Films Limited esindaja Thomas Hayslip oma kirjas Tallinna linnavalitsusele.

Funfair Films Limited esindaja kinnitas, et meeskonda on hoiatatud, et tulevikus ootavad sarnaste tegevuste eest igaüht kiired tagajärjed – nimelt vallandamine.

Pärast vahejuhtumit telliti meeskonna jaoks hulganisti uusi välikäimlaid ja samuti küüriti puhtaks Alexela tankla. Allpool olevalt fotolt on näha, et vastu silda kergendati põit juba 10. juulil.

Filmivõtted Lasnamäel 10.07.2019 Foto: Andres Putting