KLÕPS | Magusad vabandused: Nolan teeb lasnamäelastele pai värskete muffinitega!

 (70)
Filmivõtted Lasnamäel 10.07.2019
Filmivõtted Lasnamäel 10.07.2019Foto: Andres Putting

Christopher Nolani värskeima filmi "Tenet" võtted on lasnamäelaste igapäevarutiini sassi löönud ning põhjustavad veel mõnda aega ebamugavusi kohalikele. Selle leevenduseks jagati täna varahommikul Mustakivi bussipeatuses inimestele muffineid.

Kui seni on filmivõtete ebamugavuse leevenduseks välja pakutud kultuuriprogramm, siis reede hommikul said tööle ruttavad lasnamäelased pehme ja magusa suutäie Pagari Tänav kondiitritelt.

"Hommikul kell 7.10 paiku astus mulle ligi üks vaikne neiu ja ulatas muffini, kui küsisin, mis puhul vastas: sest on filmivõtted," kirjeldab toredast üllatusest pildi läkitanud lugeja.

Lugejafoto

Filmivõtete raames toimuvad veel need üritused rahva rõõmuks:

15. juuli kl 18.00 – „Filmimuusika Suurkontsert“ lauluväljakul – eesti, vene ja maailma filmiklassika hitid Eesti tippartistide esituses.

18. juuli kl 15.00 – „Kivila pargi festival“ – festival toob Kivila parki kokku spordi, kunsti, muusika, põnevad atraktsioonid, söögi ja joogi.

20. juuli kl 12.00 – „Pae pargi perepäev“ – kogupere sündmus vahvate töötubade, atraktsioonide, lasteetenduste ja Uku Suviste kontserdiga.