FOTOD: Fashion TV glamuur klubis Teater tõi kohale ka Eesti staarid!

 (3)
FashionTV pidu klubis Teater
FashionTV pidu klubis TeaterFoto: Klubi Teater

Fashion TV on lisaks televisoonile tuntud kui glamuurse modellide ja pidude elustiili eestvedaja kogu maailmas. Tükike Fashion TV glamuuri jõudis juuli algul ööklubisse Teater, kui toimus Fashion TV Tallinnas toimunud moeshow ametlik järelpidu "F Party".

Peo peaesinejaks oli Fashion TV ametlik "hääl" Ania J, modell, saatejuht, DJ ning laulja, kes on oma maailma mainekamatest klubidest tuntud kava tõi ka Klubi Teatri lavale, esitades live'is oma tuntud hitti "Trillionaire". Ania J töötab pidevalt moenäitustel nii Pariisis, Milanos, Dubais, tehes koostööd D&G, Armani, Jean Paul Gaultier'i ja paljude teistega.

Teiseks peo suurimaks naelaks oli Max&Co eksklusiivne uue 2014 sügis/talv kollektsiooni esitlus. Glamuurse moeshow oli spetsaalselt F Party jaoks lavastanud Anatoli Ein. Lisaks pakkusid silmarõõmu "F Party inglid", kes pakkusid kokteile, Fashion TV ametlikku energiajooki F88 ja rõõmustasid pidulisi kaunite tantsukavadega. Klubi Teater oli peo algusest lõpuni rahvast puupüsti täis ning moegurmaanid ja peo nautlejad said DJ Slami valitud hea muusika saatel lõbutseda varaste hommikutundideni.