FOTOD: Hunnik raamatuid ja suitsev autokumm! Vaata, kes käisid Eesti noorte seiklustest USAs rääkiva "Ameerika suve" esilinastusel

 (2)
Vaata treilerit!

8. septembril esilinastus Tallinnas Mustamäe Apollo välikinos uus Eesti komöödia Eesti tudengite tõestisündinud seiklustest Ameerika Ühendriikides ukselt-uksele raamatuid müües. Vaata pilte meeleolukalt esimeselt näitamiselt, mille juurde kuulusid mõistagi lahedad noored ja ameerika autod.

Karismaatiline müügikunn Norris (Kristo Viiding), hädavaresest motivatsiooniraamatute fänn Alan (Jarmo Murumaa), seiklushimuline Läti tüdruk Anna (Helena Pruuli) ja kõige suhtes skeptiline Eesti poiss Martin (Einar Kuusk) leiavad end 8000 kilomeetri kaugusel kodust, Ameerika kõrbelinnas, ukselt uksele raamatuid müümas. Neile lubati elu seiklust ja võimalust teenida palju raha — kuid kas kõik ikka on nii nagu paistab?

"Ameerika suvi" on Eesti esimene täispikk USA­s üles võetud mängufilm, mis on filmitud geriljameetodil — väike entusiastlik meeskond, 18-tunnised võttepäevad, käepärased rekvisiidid ja filmimine tavaliste inimestega nende igapäevakeskkonnas California ja Nevada kõrbelinnades.

LOE LÄHEMALT: Tulemas on uus Eesti komöödia "Ameerika Suvi"