FOTOD | Intsikurmu Festivali esimene päev pakkus külastajatele taaskord suurepärase muusikalise kogemuse


Sel nädalavahetusel toimub Põlvas taaskord Intsikurmu Festival, mis on aastatega arenenud üheks suurimaks ja oodatuimaks muusikasündmuseks Eestis. Kvaliteetne ilu keset ürgset metsaparki üllatab juba seitsmendat aastat põnevate helide ja visuaalsete lahendusetega.

Esimest korda festivali ajaloos esineb Põlva metsapargi laval Lõuna-Korea bänd IDIOTAPE. Välismaisteks peaesinejateks on sel aastal Londoni sensatsioon Superorganism, Prantsuse räpipunt Chinese Man, Tel Avivi duo Lola Marsh, Ida-Euroopa suurim tõusev täht Ivan Dorn ja hnootilist tantsumuusikat viljelev Hollandi-Uus-Meremaa trio MY BABY.

Seotud lood:

Kodumaisetest artistidest on festivalile tulemas kirev seltskond ning muusikat jagub igale maitsele. Publiku tõmbavad käima soundcloudi räpparid Pluuto ja Villemdrillem, kauneid vokaale pakuvad Lenna ja Anett, kosmilisi helisid loob Mick Pedaja, roki žanri erinevaid külgi näitavad Miljardid ja Talbot jpt. Üles astuvad ka välismaal edu saavutanud Ewert and The Two Dragons ja Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand. Üheks oodatumaks peaesinejaks sel aastal on Eesti maailmamuusika kaardile viinud Kerli, kes annab Intsikurmus selle suve ainsa kontserdi kodumaa publikule.

Vaata fotosid esimesest päevas!