FOTOD ja VIDEO | Meeletu rahvamass! Eesti esimest suurt drag show-d tuli kaema sadu huvilisi, peaesinejaks oli miljonite lemmik Aquaria

 (75)

Reedel astus Tallinnas üles miljonite lemmik drag queen Aquaria, kes hiljuti võitis ülimenuka teleseriaali “RuPaul’s Drag Race” 10. hooaja. Kuna rahva huvi oli nii suur, otsustasid korraldajad viimasel hetkel viia show Balti Jaama Ootepaviljoni.

Aquaria on tänapäeva üks nõutumaid ning säravamaid staare, kes tuuritab peale telesaate võitu pausideta üle maailma. Instagramis on artistil üle 1 miljoni jälgija (@ageofaquaria).

Aquaria on aastaid olnud New Yorgi queer klubistseeni tõeline ikoon ja lahutamatu osa. Tegemist on tõelise fännilemmikuga, sest tihti pärast võitja kroonimist on kuulda paljudelt fännidelt eriarvamusi, kuid Drag Race’i vaatajad jäid ühtselt väga tema võiduga rahule.

Õhtu lisaartistideks on Stockholmist pärit põhjamaade kuulsamad drag queenid Admira Thunderpussy (@admirathunderpssy) ning Madame Heinz (@madameheinz). DJna astuvad lavale Suurbritanniast Emily Meow ning kodumaalt DJd Chloé LaGucci, Nebraska Jones ning Rebeka Rabota. Õhtule paneb punkti Eesti dragkollektiiv BÄM!