FOTOD ja VIDEO: Nagu väike laulupidu! Mäks ja Iff tõid ühiskontserdiga Tartu inimestele palju rõõmu, mõnele ka liigutuspisara

Veel vaid korra, täna Käsmus!

Tõnis Mägi ja Ivo Linna annavad üle 20 pika aasta taas kaks suurt kontserti - seekord küll kahekesi, ilma varalahkunud Jaak Joalata, kellega koos 20 aastat tagasi, 1996. aastal "Las jääda kõik, mis hea" projektiga tuuritati.

Üks kahest kontserdist leidis aset eile õhtul Tartu laulukaare all ja teine toimub täna Käsmus. Kuulda saab laule, mis Mäksile ja Iffile endale kõige rohkem meeldivad, enamikke menuhitte toonase “Las jääda kõik, mis hea” repertuaarist ning meenutatakse ka lavakaaslast Jaak Joalat mitmete tema lauludega — “Öö Chicagos”, “Vana jõgi”, “Moonika”, “Tähti üheks õhtuks”, “Ma loodan, et sa muudad oma meelt”, “Sangar seiklusfilmis”, “Taas punab pihlapuid”, “Vildist kübar”, “Butterfly”, “Naerata” jpt.

“Me pole kunagi Iffiga kahekesi kontserte teinud, 20 aastat tagasi olime küll koos laval, aga ka Jaak oli meiega. Nüüd oleks aeg laulda kahekesi laule, mis meile tõsiselt meeldivad. Aeg on niipalju muutunud ja meie koos ajaga,” sõnas üks Tõnis Mägi kontserdi eel. “Ega me polegi ju kokku saanud laval Mäksiga see 20 aastat. Saime aru, et meil täitsa klapib, tore oleks teha üks väike meenutus,” lisas Ivo Linna.