FOTOD ja VIDEO | Prints Harry ja Meghan Markle astusid kihlusfotode tarvis kaamerate ette

 (28)

Briti kuningakoda teatas täna pidulikult, et kauaoodatud kihlus prints Harry ja tema tüdruksõber Meghan Markle vahel on sõlmitud. Paar poseeris ametlike kihlusfotode tarvis fotograafidele Kensingtoni aias. Vaata kauneid pilte galeriist!

"Walesi prints teatab suure rõõmuga, et prints Harry on kihlatud preili Meghan Markle'iga. Pulmad leiavad aset 2018. aasta kevadel," seisab Briti kuningakoja ametlikus teadaandes.

Fotol on näha ka kaunis kihlasõrmus, mille disainis prints Harry isiklikult. Sõrmuse keskmes on Botswanast pärit teemant, see riik on Harry südames olulisel kohal. Väljaspool asuvad kaks teemanti on printsess Diana kollektsioonist.

prints Harry ja tema väljavalitu Meghan Markle poseerisid oma kihluse puhul Kensingtoni aias fotograafidele. Foto: WP#JRAK, John Rainford/WENN.com
Seotud lood:

Fotodele poseeriti Kensingtoni aias, see oli üks printsess Diana meeliskohti. "Me oleme põnevil! Väga hea, et ei saja," vastas Harry küsimusele, kuidas nad ennast praegu tunnevad.

Särav paar jalutas aeda käest kinni hoides, pressiga suheldes ja fotodele poseerides silitas Markle pidevalt oma kihlatu kätt. Pulmad toimuvad järgise aasta kevadel.