FOTOD JA VIDEO: Vene staarid saabusid Tallinna, aga miks räppar Timati lennukist ei väljunud?

 (40)
Korraldaja kommentaar!

Täna õhtul toimub Tallinna lauluväljakul selle suve suurim slaavi pidu Tanzevalnaja Volna, kus astuvad üles Venemaa superstaarid Timati, Julia Volkova, Serebro ja Dominik Jocker. Volkova võeti pressikaamerate klõpsides vastu juba eile, täna saabusid Moskvast ühise lennuga ülejäänud.

Kuigi Tallinna lennujaama VIP-sissepääsu juurde olid kogunenud mitmed kaamerad, ei soovinud esimesena ustest väljunud Serebro aga paraku sõnagi kosta ning piirdusid põgusa lehvitusega. Tüdrukutebänd saabus hubases koduses riietuses ning suundus neid ootavate Hummerite ja Mercedeste (sest vähemaga sellise kaliibriga Moskva staarid juba ei liikle) poole, mis neid hotelli trasportisid. Saabunud Dominik Jocker õnnistas siiski ajakirjanikke ka paari reipa sõnaga.

Paraku aga ei õnnestunud pildile tabada kogu seltskonna kõige suuremat staari ehk räppar Timatid. Kuuldavasti oli mees juba Moskvasse lennule suundudes olnud pahas tujus ning ei olnud nõus Tallinnas isegi mitte lennukist väljuma, veelgi vähem siis intervjuusid andma. Staari eritellimusel läks auto talle vastu otse lennuki juurde.

Vaata videost, kuidas kommenteeris juhtunut kontserdi pressiesindaja Reno Hekkonens!