FOTOD | Kadri Simson saabus valitsuse jõuluõhtusöögile koos uurimise all oleva elukaaslasega

 (222)

Täna toimub nooblis Tallinna restoranis traditsiooniline valitsuse pühadeaegne õhtusöök. Kohale saabusid ministrid koos oma elukaaslastega, fotodelt võib näha restorani saabumas Andres Anveltit, Urmas Reinsalut, Jevgeni Ossinovskit, Kadri Simsonit ja Toomas Tõnistet. Vaata lähemalt galeriist!

Majandusminister Kadri Simsoni saabus õhtusöögile koos elukaaslane Teet Soormiga, kes on saanud kahtlustuse suures ulatuses omastamises ja rahapesus HKScani Baltimaade üksuse juhina. Pärast süüdistuste ilmsiks tulekut on arutletud selle üle, kas Simson peaks ministrina jätkama. Peaminister Jüri Ratas sõnas, et toetab Simsoni jätkamist

"Kadri Simson on olnud väga tugev majandus- ja taristuminister. Ta on teinud oma tööd alati professionaalselt, ausalt ja täie pühendumusega. Tema alusetu seostamine antud kahtlustusega oleks ründamine läbi eraelu," sõnas Ratas Delfile novebri lõpus.

"Kui mina pean valima - kas oma lähedased või töö - valin loomulikult lähedased. Täna ei ole ma selles seisus," lausus Simson intervjuus ERR-ile.